Депутат Сергій Батрин, який підірвав гранати на засіданні сільради, отримав довічне ув’язнення

Внаслідок вибухів постраждали понад 20 осіб, двоє депутатів загинули

До довічного ув’язнення засудили депутата Керецьківської сільської ради Сергія Батрина, який підірвав гранати РГД-5 та Ф-1 під час засідання сесії. Про це повідомляє Служба безпеки України у п’ятницю, 22 листопада.

Унаслідок вибухів тоді постраждали 26 громадян, двоє із них загинули: один з чоловіків помер наступного дня після теракту, а інший — через місяць.

За даними слідства, зловмисник заздалегідь підготувався до злочину. Спочатку він за допомогою власних зв’язків у кримінальних колах придбав бойові гранати, а потім сховав їх у своєму помешканні.

Теракт на Закарпатті: що відомо про подію

Так, 15 грудня, у будівлі Керецьківської сільської ради (Закарпаття), депутат  Сергій Батрин від партії «Слуга народу» підірвав гранати під час засідання сесії. 

За кілька хвилин до вибуху депутат сварився з колегами, що не можна під час війни виділяти сільському голові надбавку 50% та щомісячну премію 100% від окладу. У якийсь момент Батрін вийшов із зали і повернувся через 2 хвилини 40 секунд. У день теракту депутат-підривник хотів стати секретарем громади.

Також відомо, що він залишив передсмертну записку перед тим, як взірвати гранати у міськраді.

Двоє потерпілих у результаті вибухів кількох гранат перебували у критичному стані. Однак один із потерпілих не вижив - у нього була ампутована нога та інші важкі ушкодження органів.

Згодом СБУ повідомила про підозру у вчиненні теракту депутату-підривнику за ч. 2 ст. 258 Кримінального кодексу України (терористичний акт).

Згодом з'явилось нове відео, яке передувало підриву гранат у сільраді.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

С
Саша

Добре зробив

Читайте також
Зеленський підписав указ, який позбавляє державних нагород України 34 зрадників: подробиці

Зеленський підписав указ, який позбавляє державних нагород України 34 зрадників: подробиці

Згідно з указом, до десяти зрадників застосований максимальний набір санкцій – 21 вид. Це не тільки про позбавлення держнагород, а й, зокрема, про блокування активів, анулювання ліцензій і дозволів та повне припинення торговельних операцій.