Імпорт алкоголю в РФ скоротиться на 40 відсотків через девальвацію рубля
Імпорт закономірно знизився через відмову низки виробників із Франції та Італії постачати продукцію, складнощів з логістикою та платежами.

Логістичні проблеми, девальвація російського рубля може призвести до падіння імпорту алкоголю в Росії на 20–40 % у річному вимірі. Про це, з посиланням на «Комерсант», пише «Економічна правда».
Таку оцінку наводить директор із розвитку алкогольної компанії «Ladoga» Дмитро Ісаченков.
За словами Ісаченкова, це можна порівняти з наслідками 2014 року.
Складнощі з імпортом алкогольних напоїв у РФ почалися ще до вторгнення РФ в Україну, коли на початку 2022 року через накопичення вантажів на латвійсько-російському кордоні зросли терміни доставки та тарифи.
«Наприкінці лютого — на початку березня після падіння курсу рубля імпортери призупиняли продажі на кілька днів. Внаслідок цього ціни на імпортний алкоголь у постачальників зросли в діапазоні від 15 % до 100 %», — йдеться у повідомленні
Водночас низка глобальних компаній, включаючи «Pernod Ricard» (бренди «Chivas Regal», «Jameson», «Absolut», «Ararat») та «Diageo» («Johnnie Walker», «Captain Morgan», «Baileys»), призупинили постачання до РФ.
США, у рамках санкцій проти РФ, ввели заборону на постачання алкоголю в РФ, а влада ЄС заборонила постачання спиртного дорожче €300 за одиницю товару.
Виконавчий директор виноторгової компанії «Fort» Олександр Ліпілін заявив, що імпорт закономірно знизився через відмову низки виробників із Франції та Італії постачати продукцію, складнощів з логістикою та платежами.
Компанія шукає нових виробників із Чилі, Аргентини, ПАР, Вірменії.

Українські військові показали ефектне відео знищення ворожої техніки (ВІДЕО)
Військові не витрачають даремно набої

Україна вже на межі екологічної катастрофи через трупи російських військових, які РФ не забирає
РФ досі не дбає про вивезення трупів своїх загиблих солдатів.

Маріупольські жінки поламали плани російському пропагандисту (ВІДЕО)
Люди не побоялися назвати речі своїми іменами і дати правдиву відповідь про «освободітелей»