Нардеп Данілов складає мандат: документ
Голосування за підтримку складання мандату буде 8 грудня
Народний депутат від «Батьківщини» Віталій Данілов написав заяву про складення мандата. Про це повідомив нардеп Ярослав Железняк у Telegram.
Про це повідомив народний депутат Ярослав Железняк у Telegram і оприлюднив відповідну заяву.
«Ну, вже офіційно: депутат Віталій Данілов (Батьківщина) складає мандат. Ось заява. Він пройшов по загальному округу, тому замість нього зайде зайде наступний колега по списку. Голосування за підтримку складання мандату буде 8 грудня», - написав Железняк.
Читайте також: суд арештував 23 квартири і 15 автомобілів нардепа Дубінського
Довідково:
Віталій Данілов у 2019 році був обраний народним депутатом за списком від «Батьківщини» (№16). він був головою Харківської обласної організації «Батьківщини». Вперше потрапив у Раду за списками «Батьківщини» 2007 року. З 2008 по 2016 рік Данілов обіймав посаду президента об'єднання футбольних клубів України «Прем'єр-ліга».Був засновником ТОВ «Інвестор-Атіка», що займається добуванням і торгівлею газом, разом з колишнім народним депутатом з «Народного фронту» Ігорем Котвіцьким.
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- У Харкові жінку засудили до 5 років ув’язнення за крадіжку 22 шоколадок
- Подоляк прокоментував, чи заборонять ухилянтам голосувати на виборах
- Названо, яку групу осіб з інвалідністю можуть мобілізувати у 2026 році
- Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
- У Хмельницькому винесли вирок школярці, яка шпигувала для Росії
Найчитаніше
- Увага! У Львівській області безвісти зникла жінка
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який із травня 2024 року вважався зниклим безвісти
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який 21 місяць вважався безвісти зниклим
- У понеділок на Львівщину повертається загиблий Герой Мар’ян Кіт
- "На щиті" повернеться Герой зі Львівщини, який загинув у 2024 році
Коментарі