РФ перекидає свої ракетні комплекси на територію Білорусі

Повідомляє Міноборони

Фото ілюстративне

З білоруського Гомеля РФ перекидає до українського кордону ракетні комплекси і намагається їх там сконцентрувати. Територія білорусі активно використовується росією для здійснення агресії проти України. Про це заявила заступниця міністра оборони України Ганна Маляр, передає «Укрінформ».

«Ворог не залишає своїх планів захопити повністю Донецьку та Луганську області. Також він зазіхає на Харківську область і намагається посилити там свої позиції, перегрупувати війська, укріпитися. Зараз ми спостерігаємо, що в район Гомеля направляються ракетні комплекси, ворог намагається їх там сконцентрувати, очевидно, це пов’язано з планами здійснювати ракетні удари або використовувати їх там як інструмент шантажу та залякування. Тому територія білорусі продовжує використовуватися активно рф для здійснення агресії», — сказала Маляр.

Ганна Маляр додала, що відвід військ РФ з Київської області це не планування, а продуктивна робота Збройних сил України.

Нагадаємо, що, станом на 31 березня, росіяни відводять свої сили у Київському напрямку, але, наразі, важко говорити про те, що відбувається серйозне відведення їх військ на Чернігівщині.

Читайте також