«Швидка» застрягла у болоті: акушерка допомагала народженню дитини по Скайпу

У новорічну ніч, близько 00:00 год., на світ з'явилась дівчинка

На Миколаївщині акушерка допомагала народженню дівчинки по Скайпу.

Історію новорічного дива розповів очільник Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім.

Свій пост у соцмережі Кім супроводив фото щасливої мами та її новонародженої донечки.

Він розповів, що увечері 31 грудня в селі Бузьке у жінки почались пологи. Але швидка, що їхала до неї, застрягла в болоті, тож медикам на допомогу відправили ДСНС.

 Підключили акушерку з Нової Одеси, народжували по Скайпу. Поки звільняли машину породілля народила. Близько 00.00 на світ з'явилась дівчинка – мовиться у дописі.
Пологи приймала медсестра Бузької лікарні Лілія Сухорська, через телефон її консультувала лікарка жіночої консультації Новоодеської ЦРЛ Тетяна Любенко, додав Віталій Кім.

Загалом вже 1 січня в Миколаївській області народились 12 діток – 5 дівчаток та 7 хлопчиків.

Фото: Віталій Кім

Раніше повідомлялося, у Києві вагітна жінка застрягла в ліфті і там в неї почалися пологи.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. У Львові водій маршрутки змусив платили за проїзд маму загиблого захисника: за це він задонатив місячну зарплату
  2. У Львові другу добу викопують останки на совєтському військовому меморіалі «Пагорб Слави» (ФОТО)
  3. У Львові чоловік побив патрульних, які приїхали на виклик про бійку (ВІДЕО)
  4. Львівська міська рада запропонувала перевізникам рішення щодо зміни тарифів
  5. Військовозобов’язані зі статусом “обмежено придатних” зможуть скористатися цифровим форматом проходження ВЛК - МОУ

Найчитаніше

  1. У західних областях 12 добу тривають пошуки зниклої 13-річної Еріки Руснак: залучено операторів БпЛА і водолазів (ФОТО)
  2. У Львові водій маршрутки змусив платили за проїзд маму загиблого захисника: за це він задонатив місячну зарплату
  3. У МОН повідомили про заплановані перевірки студентів аби виключити випадки формального навчання
  4. На Великдень у Львівській області застілля завершилося бійкою та різаниною, - пабліки (ВІДЕО)
  5. Чорна звістка надійшла з Донеччини про загибель молодого захисника з Львівщини