Суд арештував 23 квартири і 15 автомобілів нардепа Дубінського

Суд наклав арешт на майно Дубінського, якого підозрюють у державній зраді

Олександр Дубінський /фото: УНІАН

За матеріалами ДБР накладено арешт на майно народного депутата, який підозрюється в держзраді, зокрема оформленого й на його родичів, повідомляє ДБР.

Як зазначається у повідомленні, слідчим суддею накладено арешт на майно чинного народного депутата, частину якого зареєстровано на його матір та колишню дружину. Всього арештовано 39 об’єктів нерухомості, зокрема, 23 квартири в столиці, 8 земельних ділянок, два житлові будинки у Києві та області та 15 автомобілів.

Під час розслідування кримінального провадження отримано інформацію, що чинний народний депутат, його мати і дружина протягом кількох останніх років стали власниками великої кількості квартир, автомобілів, двох будинків і сімдесяти соток землі на загальну суму близько двох з половиною мільйонів доларів. При цьому офіційні доходи фігуранта та його близьких не дозволяли набути таку кількість майна.

Також слідчі ДБР встановили, що нардепом, його матір’ю та на сьогодні вже колишньою дружиною протягом 2008–2023 років проведено ризикові фінансові операції на мільйонні суми, у тому числі з готівкою. Вони значно перевищують офіційно отримані доходи, що може свідчити про легалізацію коштів через придбання родиною високоліквідних активів, а також зарахуванням грошей на депозитні рахунки.

За повідомленнями ЗМІ, йдеться про народного депутата Олександра Дубінського.

Читайте також: суд відправив скандального нардепа в СІЗО без права застави.

Досудове розслідування здійснюється за ст. 212 КК України (ухилення від сплати податків) та ст. 209 КК України (легалізація (відмивання) майна, одержаного злочинним шляхом).

 

varta1.com.ua: Новини

Володимир Садовий