Тимчасово призупинено надання послуг у ЦНАП м.Львова та відділах соцзахисту ЛМР: повний перелік
Держреєстри України пережили одну з наймасованіших кібератак за останній час
![](https://varta1.com.ua/uploads/media/images/image/e9/01/e901593b488a4a4693e6cb12585ca2fcb0zywnbhimcziy2_image.jpg)
Через вчорашню масову кібератаку росіян на державні реєстри, у львівських Центрах надання адміністративних послуг та відділах соціального захисту призупинено надання певних послуг. Мешканців Львівської громади просять звернути на це увагу. Про це пише Львівська міська рада.
Йдеться, зокрема, про такі послуги ЦНАП:
- реєстрація бізнесу,
- реєстрація нерухомості,
- видача актів цивільного стану (свідоцтва про шлюб, народження або смерть),
- присвоєння поштових адрес,
- зміна місця проживання через (неможливість перевірити дані в реєстрі нерухомості),
- призначення та виплати деяких видів допомог,
- реєстрація «єМалятко»,
- реєстрація транспортних засобів та зміна анкетних даних.
Також призупинено надання послуг управління соціального захисту, де долучено Свідоцтво про народження (коли до складу сім'ї входять діти), а саме:
- допомога на дітей одиноким матерям;
- допомога хворим дітям;
- допомога при усиновленні;
- допомога на дітей під опікою чи піклування;
- державна соціальна допомога малозабезпеченим сім'ям;
- державна соціальна допомога дітям з інвалідністю;
- допомога на дітей, які виховуються в ДБСТ та прийомних сім'ях;
- допомога патронатним сім'ям;
- допомога вимушено переміщеним людям.
«Також ще одне важливе повідомлення для тих, хто на ці послуги подавав документи напередодні. На жаль, вони також опрацьовані не будуть, потрібно буде чекати до повного відновлення роботи реєстрів. Коли саме буде відновлено роботу – наразі невідомо, чекаємо офіційної інформації від надавачів послуг. Просимо з розумінням поставитись до ситуації та стежити за нашими офіційними повідомленнями на сторінці Центру надання адміністративних послуг м. Львова та управління соціального захисту», - повідомила керівниця департаменту гуманітарної політики Львівської мерії Валентина Бартошик.
Детальніше про зовнішню кібератаку на державні реєстри України можна дізнатись тут.
Додаткова інформація за телефоном Служби підтримки ЦНАП: 093 2975 795.
varta1.com.ua: Новини
![Громада на Львівщині зустріне Героя "на щиті" Василя Миколайовича Магеровського](https://varta1.com.ua/uploads/media/images/image/5b/f3/5bf3efaf08d04556905a5e3003efe64fbttw5umat2qrtax_conv_image-small-16x9.jpg)
Громада на Львівщині зустріне Героя "на щиті" Василя Миколайовича Магеровського
Воїн загинув під час виконання завдання в результаті обстрілу противником з РСЗВ
![Смертельний наїзд на пішохода на Львівщині: деталі ДТП від поліції (ФОТО)](https://varta1.com.ua/uploads/media/images/image/c0/70/c0705dfc31d5474fa4b0023e30684417damv5tnhvileccb_conv_image-small-16x9.jpg)
Смертельний наїзд на пішохода на Львівщині: деталі ДТП від поліції (ФОТО)
Від отриманих внаслідок ДТП травм пішохід загинув на місці події
![Загрожує довічне: підозрюваному у вбивстві Фаріон змінили кваліфікацію злочину у справі](https://varta1.com.ua/uploads/media/images/image/a3/2b/a32bd652518a4dd08accb06ffebcb051ud74sbomqqsufmb_conv_image-small-16x9.jpg)
Загрожує довічне: підозрюваному у вбивстві Фаріон змінили кваліфікацію злочину у справі
Фігуранту змінено кваліфікацію злочину та скеровано матеріали до суду
Найкоментованіше
- На Рівненщині сотня чоловіків бунтує проти обмежень біля кордону з білоруссю
- Воїн зі Львівщини отримав вже третю відзнаку від Головнокомандувача ЗСУ
- Загинув кур’єр: затримано організаторів теракту у Кам’янці-Подільському (ФОТО)
- У «Львівводоканалі» пояснили, чому мешканці довколишніх громад мають оплачувати за водопостачання
- Закликала до «відокремлення» Львівщини: соратниця Медведчука Інна Іваночко отримала 13 років тюрми
Найчитаніше
- Келлог назвав новий термін завершення війни в Україні
- У Львові правоохоронці затримали працівника стратегічного підприємства
- На Львівщині утворилося 20-метрове карстове провалля
- У Львові чоловік вистрілив з пістолета дружині у голову (ФОТО)
- Закликала до «відокремлення» Львівщини: соратниця Медведчука Інна Іваночко отримала 13 років тюрми
Коментарі