Український банк встановлює нові умови клієнтам з кредитками: хто не зможе переказати гроші або зняти готівку

Людина не змогла переказати кредитні кошти зі своєї картки на іншу картку

Фото ілюстративне

Один з найпопуляр6ніших українських банків, Приватбанк змінює правила використання кредитних коштів для деяких клієнтів. Про це в банку розповіли у відповідь на скаргу клієнта на профільному форумі «Мінфін».

В разі, коли банку здається, що операції можуть бути з високим ризиком або клієнт має труднощі з погашенням боргу, йому можуть заборонити переказувати кредитні кошти або знімати готівку з кредитки.

Клієнт банку розповів, що він не зміг переказати кредитні кошти зі своєї картки на іншу картку. Також виявилося, що він більше не може знімати з неї готівку. Щоправда, все ще є можливість сплачувати за покупки кредитними коштами.

«Якби через війну, але війна вже майже рік іде, і все працювало. Прострочень ніколи не було, ідеальна кредитна історія», – поскаржився клієнт. У відповідь у банку зазначили, що постійно переглядають умови використання кредитних коштів (як і розмір кредитного ліміту). І при цьому враховують сотні показників.

«Кредитна історія також враховується, проте це не єдиний і не головний чинник, адже кожен із показників має свою вагу і впливає на кінцеве рішення. У разі зняття такого обмеження банк надсилає повідомлення», – зазначили у ПриватБанку.

До речі, якщо банку здається, що клієнт використовує свій рахунок для сумнівних операцій, картки можуть заморозити взагалі без попередження.

Це правило стосується не лише «ПриватБанку», а й усіх українських банків.

Як повідомлялося раніше, українці скаржаться на блокування карток банками

varta1.com.ua: Новини

Ярошенко Олена

Читайте також