Вимагав гроші з пораненого захисника: на Львівщині затримано посадовця військового госпіталю на хабарі (ФОТО)

Послуги виготовлення відповідних документів ділок оцінив у $ 1000 США.

Працівники Служби безпеки викрили та блокували схему вимагання грошей з військовослужбовця Збройних Сил України. Про це 21 липня повідомили у прес-службі СБУ Львівської області.

Так, СБУ затримано начальника відділу військового медзакладу, який пропонував пораненому захиснику «вирішити» питання щодо звільнення його від подальшого проходження служби.

«За чималий хабар посадовець гарантував надати висновок лікарської комісії про те, що стан здоров’я військовослужбовця є обмежено придатний до служби у воєнний час та непридатним до військової служби у мирний час», - йдеться у повідомленні

Свої послуги виготовлення відповідних документів ділок оцінив у $ 1000 США.

Хабарником виявився 50-річний начальник одного з відділів військово-медичної установи регіону.

Правоохоронці затримали чоловіка «на гарячому» в порядку ст. 208 КПК України під час одержання всієї суми неправомірної вигоди.

«Йому вже повідомлено про підозру за ст.369-2 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, поєднане з вимаганням такої вигоди) КК України. Суд обрав міру запобіжного заходу - тримання під вартою з альтернативою внесення застави», - додали в СБУ

Фото: Служба Безпеки України

Встановлюються й інші особи, які причетні до вказаної протиправної схеми.

Читайте також:  у Львові під час одержання хабаря затримали посадовців університету 

Слідство у справі триває

 

 

varta1.com.ua: Новини

Ярошенко Олена