Заяви путіна: в кремлі намагаються заплутати Захід

Нічого не змінилося

Фото ілюстративне

В кремлі не відмовилась від своїх максималістичних планів щодо війни в Україні, попри заяви прес-секретаря президента росії Дмитра Пескова, що мета нинішньої війни захопити тільки чотири українських області.

Про це пишуть аналітики американського Інституту вивчення війни (ISW).

Пєсков заявив, що основна ціль полягала не в анексії території України, які зараз не знаходяться під контролем російських військ, оскільки «має ще багато роботи» для повної окупації Донецької, Луганської, Запорізької та Херсонської областей.

Крім того, прес-секретар заявив, що рф не змінювали основні цілі «спецоперації», якими були і лишаються «денацифікація» та «демілітаризація» України. Таким чином росія підтвердила, що домагається зміни влади в Україні та ліквідації сил, щоб у майбутньому не було кому протистояти новим атакам рф.

Іншими словами, всі цілі кремля залишаються незмінними порівняно з тими, що були поставлені після виходу росії з-під Києва.

Проте кремлівські повідомлення, орієнтовані на Захід, продовжують злити провоєнну спільноту блогерів, які дедалі частіше звинувачують Кремль у відхиленні від своїх початкових військових цілей в Україні.

Путін може навмисно дистанціюватися у своїй риториці від нереалістичних вимог націоналістів щодо воєнних дій росії в Україні.

Раніше Рolitico назвало найбільшого «невдаху року»

varta1.com.ua: Новини

Ярошенко Олена