Олена Зеркаль звільняється з посади заступника міністра закордонних справ України

Олена Володимирівна Зеркаль опублікувала в “Facebook” пост про те, що вона звільняється зі своєї посади, зазначеної у заголовку. У своїй публікації Зеркаль пише такі слова: “Кожен з нас пише «книгу свого життя». Ці книги складаються з глав, розділів та підрозділів. Сьогодні в моїй книзі я ставлю три крапки на завершенні Глави, яку я писала останні п’ять з половиною років.

Ця Глава насичена безпрецедентною кількістю подій, різних за характером, змістом та впливом на мене та на світ. Мені пощастило писати цю Главу разом з людьми, які були поруч у боротьбі за Гідність та Свободу. Для нас це не просто слова, це принципи нашого життя. Ніхто не давав нам доручення і не примушував працювати, ми просто робили те, що вважали за необхідне, нам було небайдуже і ми досягала результату.

Нам є чим пишатися і є про що розповісти.

Сьогодні я хочу подякувати ВСІМ і КОЖНОМУ, з ким мені довелося працювати ці п’ять незабутніх років. Ви неймовірні і кожен залишив свій унікальний слід в моєму житті! ДЯКУЮ!!

Я йду з посади заступника Міністра закордонних справ, але залишаюся дипломатом і небайдужою людиною.

Впевнена, що в нас буде ще багато цікавих проектів і перемог!!!”

Зеркаль Олена Володимирівна народилася у 1973 році в Києві. У 1998 році закінчила Київський Національний Університет ім. Тараса Шевченка за спеціальністю «правознавство». У 2008 році закінчила Інститут міжнародних відносин при Київському національному університеті ім. Т. Шевченка за спеціальністю «міжнародні економічні відносини». Працювала на різних посадах, у 2014 році призначена заступником міністра закордонних справ України. Як пише сайт “5 каналу”, Зеркаль заявила, що йде у відставку. Але судячи з її посту у соцмережі, вона не полишає дипломатичної діяльності.

Олена Зеркаль, 19 листопада, підтвердила, що піде з посади у Міністерстві закордонних справ після того, як 21 листопада проведе процесуальне слухання в Гаазі по новому арбітражу, що стосується військових кораблів, які були захоплені рік тому та утримувалися Росією, і українських моряків. Своє рішення Зеркаль пояснила тим, що “не може робити супротив, будучи дипломатом всередині Міністерства закордонних справ, яке виконує рішення Президента”.

До посту у “Facebook” прикріплено фото заяви Олени Володимирівни Зеркаль на звільнення з посади. Ми публікуємо це фото тут.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!