П’ятьох депутатів Топільницької сільської ради оштрафовано на17 тис грн

Прокуратурою забезпечено участь у розгляді справ судом з приводу порушення п’ятьма депутатами однієї із сільських рад на Львівщині вимог законодавства щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області.

Органами прокуратури Львівщини забезпечена участь прокурора у розгляді судом справ про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією, відносно п’яти депутатів Топільницької сільської ради Старосамбірського району Львівської області.
Так, депутати вказаної сільської ради, будучи суб’єктами відповідальності за порушення, пов’язані з корупцією, не повідомили у встановлених законом випадках про наявність у них реального конфлікту інтересів та проголосували за прийняття рішення із земельних питань, а також щодо преміювання, чим вчинили адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією, передбачені ч. 1, 2 ст. 172-7 КУпАП.
У червні 2017 року Старосамбірським районним судом Львівської області депутатів даної сільської ради визнано винними та застосовано стягнення у вигляді штрафу в сумі 17 тис грн. Постанови суду набрали законної сили. 
На даний час прокуратурою вживаються заходи щодо скасування рішень, прийнятих в умовах конфлікту інтересів.

 

Читайте також:   Затримали водія «Volkswagen», який на смерть збив чоловіка на пішохідному переході на Львівщині (фото)

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!