Палив кукурудзиння: на Чернігівщині на власному городі живцем згорів пенсіонер (відео)

Screenshot (1)
Screenshot (1)

На Чернігівщині, у селі, чоловік на власному городі згорів живцем, паливши там кукурудзиння. Обгоріле тіло знайшов син. Це вже друга така смерть цього тижня, бо на Київщині чоловік загинув за схожих обставин, йдеться у випуску «ТСН».

Город Сергія Захарченка й загиблого чоловіка поруч. Коли сталася подія, то сутеніло і на вулиці нікого не було. Рідні кинулися шукати діда, але вже було запізно. «Кажуть, що й кишки пообгорали», — каже сусід загиблого.

Родичі 91-річного небіжчика від коментарів відмовилися. «Зі слів його родичів, він повільно ходив. Може, тому, не зміг вчасно покликати на допомогу чи зачепився й упав», — розказує провідний інспектор Прилуцького міського райвідділу управління ДСНС у Чернігівській області Віталіна Тищенко. 



У сільській раді кажуть, що  односельцям постійно пояснюють шкоду паління листя, але безрезультатно. Щовесни українці палять старе листя. Сьогодні в Линовиці ми побачили щонаймеше два десятки багать. Спалювати траву люди не перестали, навіть поховавши односельця.

Купи з листям, що тліють, найнебезпечніші для людей. Воно горить без доступу кисню, тому там утворюється чадний газ. Його молекули проникають навіть через шкіру людини. Загалом, сухостої, що палають, виділяють до трьох сотень шкідливих сполук. «У людей починається важкість дихання, а це на серцеву систему впливає, серце починає швидше працювати. У людини з хронічними захворюваннями це загострення і може призвести до інфаркту», — пояснює завідувач відділу епіднагляду за неінфекційними захворюваннями Сергій Тимошенко.

Зараз у середньому сімсот разів на добу пожежники по всій країні виїжджають на гасіння сухої трави. У Прилуцькому районі надзвичайники тільки це й роблять. Цього року в сухостоях згоріли щонайменше семеро людей та п’ятеро травмовані.

varta1.com.ua: Новини