Під час бунту в одеській колонії постраждали працівники: подробиці події (фото, відео)

Опубліковано 27 Травня 2019 о 15:09

За попередньою інформацією, під час бунту, травми отримали четверо співробітників колонії, їм надано медичну допомогу. Відомостей про загиблих немає.
Про це повідомляють у відділі комунікації Головного управління національної поліції Одеської області.

Сьогодні, у Південній виправній колоній Одеси (№ 51), стався бунт, що супроводжувався пожежею.

У Головному управлінні Нацполіції в Одеській області повідомили що, для стабілізації ситуації, яка сьогодні склалася на території установи виконання покарань в Одесі, створено штаб, у складі представників різних силових структур.

Зараз ситуацію повністю контролюють правоохоронні органи.

Як зазначається, винуватців безладів ізольовано, а з рештою ув’язнених ведуться переговори.

За попередньою інформацією, під час бунту, травми отримали четверо співробітників колонії, їм надано медичну допомогу. Загиблих немає.

Після локалізації пожежі, що виникла внаслідок займання автомобіля, почне роботу слідчо-оперативна група поліції. До Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості внесені за статтею 392 (дії, які дезорганізують роботу установ виконання покарань) Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, що деякі ЗМІ розповсюдили інформацію про втечу ув’язнених під час бунту.

За словами очевидців, вони бачили, як група людей побігла в протилежний бік від колонії. У зв’язку з цим з’явилася інформація про масову втечу ув’язнених. Однак, у поліції цю інформацію спростовують.

За даними правозахисників, втечі не було, а заворушення були спровоковані поганим ставленням до ув’язнених, зокрема неякісною їжею. У районі колонії обмежено рух транспорту.

https://youtu.be/XRet7FINjNw

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM