Під час падіння дерева у Стрийському парку загинув курсант Львівської військової академії

Вчора, 1 серпня, у Стрийському парку у Львові на молоду пару впало зламане дерево під час буревію. Хлопець та дівчина загинули на місці. Про це повідомляла “Варта1“.

Загиблим хлопцем виявився курсант Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного — Андрій Свояк.  Цю інформацію повідомив начальник академії Павло Ткачук, у своєму “Facebook”.

“Вночі отримав сумну звістку про жахливі наслідки буревію, що вирував вчора ввечері у місті Львові. В одному з міських парків Львова, внаслідок падіння дерева, зазнав несумісних з життям травм й загинув курсант Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного Андрій СВОЯК.
Хлопець проживав за межами навчального закладу й у вільний від служби та навчання час перебував на відпочинку у Стрийському парку разом із дівчиною, яка, на превеликий жаль, також загинула”, — повідомив Павло Ткачук.

Нагадаємо, що у молодих людей було побачення, коли сталася трагедія. Про це з місця події повідомляла “Варта1″.

Наразі, всі причини та обставини цієї страшної трагедії з’ясовують правоохоронні органи.

“Висловлюю щирі співчуття матері загиблого Наталії Миколаївні, батькові Русланові Івановичу, сестрі Аліні, всім його рідним, близьким й товаришам по службі, а також рідним й близьким загиблої дівчини. Це непоправна втрата для всього колективу Національної академії сухопутних військ”, — додав Павло Ткачук.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!