Після авіакатастрофи АН-12, авіакомпанію, якій належав літак позбавили ліцензії

Державна авіаційна служба України тимчасово припинила дію Сертифіката експлуатанта авіакомпанії “Україна-Аероальянс”, вантажний літак якої, 4 жовтня, здійснив аварійну посадку на Львівщині.

Про це повідомляє пресцентр Державіаслужби.

Зазначається, що наказ прийнято на підставі рішення постійно діючої Комісії з питань сертифікації експлуатантів, організацій з технічного обслуговування і підтримання льотної придатності, розробників та виробників авіаційної техніки, навчальних закладів з підготовки льотного складу в Україні, льотного і технічного персоналу (Протокол № 46 від 4 жовтня 2019 року).

“Наказом Державної авіаційної служби України від 4 жовтня 2019 року № 1334 припинено з 00 годин 00 хвилин (UTC) 5-го жовтня 2019 року дію Сертифіката експлуатанта приватного акціонерного товариства «АВІАКОМПАНІЯ «УКРАЇНА-АЕРОАЛЬЯНС» № UKАварія АН-12 на Львівщині: авіакомпанії призупинили ліцензію 023”, — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, у п’ятницю, 4 жовтня, транспортний літак АН-12, який прямував з Віго (Іспанія) до Стамбула (Туреччина), здійснив аварійну посадку у с. Сокільники Пустомитівського району — на відстані 1,5 км від злітно-посадкової смуги Міжнародного аеропорту “Львів”. На борту літака перебувало 8 осіб: 7 членів екіпажу та 1 супроводжуюча особа.

П’ятеро людей загинули, троє були госпіталізовані з травмами різного ступеня важкості до Львівської клінічної лікарні.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!