Півторарічний хлопчик, який отримав жахливі опіки потребує допомоги небайдужих (відео)

Стан хлопчика, який ледь не згорів живцем на Рівненщині, залишається вкрай тяжким. Госпіталізували малюка до лікарні з опіками 40% шкіри. 

Мати дитини Світлана Кур’ят розповіла кореспондентам Телевізійної служби новин (ТСН), що залишила хлопчика в спальні, а як він опинився на кухні та притулився до котла – не збагне.

“Викупала, нагодувала, сів дивитися мультики. Сама пішла прибирати ванну. Чую – він плаче”, – каже вона. Дитину побачила вже в полум’ї. “Я зривала кофтинку. Я його поклала на підлогу і руками почала тушити. А потім в такому шоці схопила рушник і просто накривала його. Просто бачила, як горіло лице моєї дитини в мене на очах”, – зізнається жінка. 

Хлопчику провели першу операцію, медики називають стан малюка важким.

“Мертві тканини ми позабирали, щоб не всмоктувалися в кров продукти розпаду. Наступний етап буде проводитися в середу”, – пояснив завідувач опіковим відділення Рівненської обласної лікарні Олег Кирик.

Попереду довте та дороговартісне лікування. На хлопчика чекає ще не одна операція з обробки опіків і пересадки шкіри. Лікування, за прогнозами медиків, триватиме 3-4 місяці. Мама Владика перебуває у декреті, тато через безробіття поїхав працювати до Польщі. Лише за добу на медикаменти батьки витрачають понад 2 тисячі гривень.

“Сім’ цілком благополучна. Вони дуже чекали цього синочка, просили Бога багато часу”, – каже тітка Вікторія Кур’ят.  

Мама хлопчика просить усіх небайдужих про допомогу. “Він в мене один. Просто хочу, щоб він жив, а далі неважливо. Світ не без добрих людей, нам уже допомагають добрі люди. Я вірю, що все буде добре. Просто, щоб молилися всі, щоб він жив”, – плаче вона.  

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ДОПОМОГИ:

Картка ПриватБанк 5168 7555 3131 2557.

Отримувач:  Вікторія Валентинівна Кур’ят – тітка хлопчика. 

Відео ТСН

 

Загрузка...