Поблизу будинку на Львівщині утворилося 30-метрове провалля (фото)

 

У ніч на вівторок, 20 квітня, у центральній частині села Піски, що біля Щирця на Львівщині, утворилося карстове провалля ґрунту, діаметром близько 30 метрів та глибиною 10 метрів. Провалля виникло недалеко від житлового будинку та від місцевої доріг, пише “ZAXID.NET”.

Як розповів у коментарі голова Щирецької ОТГ, до якої належить село Піски, Олег Василишин розповів, що карстове провалля утворилося за ніч, його виявили вранці вівторка. Стався провал ґрунту, діаметром близько 30 метрів, біля дороги районного значення та за 25 метрів від житлового будинку.

 

Чоловіка, який проживав у будинку поблизу, евакуювали. Наразі, підходи до провалля обгородили стрічкою. Подальші дії визначатиме місцева комісія ТЕБ і НС. Зараз на місці присутні надзвичайники та інші служби.

«Поставили контрольні мітки поблизу провалля, щоби побачити, чи буде обсипатися далі чи ні. Також мітки поставили на будинку. Наразі, фахівці сказали спостерігати. До нього неможливо наблизитися, бо є небезпека для людей. Територію обгородили. Засідатиме комісія ТЕБ і НС, яка прийматиме рішення щодо ліквідації надзвичайної ситуації», — розповів Олег Василишин.

З його слів, село Піски розміщене на карстових порожнинах. Це вже третій випадок, коли в селі утворюються провалля. Приблизно у цьому ж місці виникало провалля у 1973 році.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!