Поліцейські оприлюднили жорстке відео моменту збиття жінки-пішохода у Львові (відео)

Сьогодні, 30 жовтня, Патрульна поліція у Львівській області опублікувала відео жорсткого наїзду на жінку пішохода у Львові. На камері видно момент, коли дівчина вибігає на проїжджу частину, де її на швидкості збиває автомобіль.

“На цьому відео ви бачите ДТП, з участю пішохода. Кожен з вас може зробити самостійно висновки щодо дотримання правил дорожнього руху”, — підписали відео поліцейські і, водночас, нагадали пішоходам правила дорожнього руху.

“За 9 місяців цього року на території Львівщини зареєстровано 460 ДТП за участі пішоходів. З них — 433 ДТП з постраждалими, в яких загинуло 62 та травмовано 423 особи. Наїзд на пішохода є одним із видів автопригод в яких найбільше гинуть і травмуються люди.

Тож, нагадаємо правила для пішоходів і можливо це врятує комусь життя!” — додали правоохоронці.
Відповідно до ПДР, пішохід — це особа, яка бере участь у дорожньому русі поза транспортними засобами і не виконує на дорозі будь-яку роботу.

4.7. Пішоходи повинні переходити проїзну частину по пішохідних переходах, у тому числі підземних і надземних, а у разі їх відсутності — на перехрестях по лініях тротуарів або узбіч.

4.10. Перед виходом на проїзну частину з-за транспортних засобів, що стоять, та будь-яких об’єктів, що обмежують оглядовість, пішоходи повинні впевнитись у відсутності транспортних засобів, що наближаються.

4.14 Пішоходам забороняється:

a) виходити на проїзну частину, не впевнившись у відсутності небезпеки для себе та інших учасників руху;
б) раптово виходити, вибігати на проїзну частину, в тому числі на пішохідний перехід;
в) допускати самостійний, без нагляду дорослих, вихід дітей дошкільного віку на проїзну частину;
 г) переходити проїзну частину поза пішохідним переходом, якщо є розділювальна смуга або дорога має чотири і більше смуг для руху в обох напрямках, а також у місцях, де встановлено огородження;
ґ) затримуватися і зупинятися на проїзній частині, якщо це не пов’язано із забезпеченням безпеки дорожнього руху;
д) рухатися по автомагістралі чи дорозі для автомобілів, за винятком пішохідних доріжок, місць стоянки і відпочинку.

Наголошуємо водіям на необхідності пильно стежити за дорожньою обстановкою, пригальмовувати при наближенні до пішохідних переходів, шкіл і пропускати піших учасників руху.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!