Поліція розповіла про резонансні травневі вбивства (фото 18+)

За перші десять днів травня сім людей загинули, внаслідок резонансних вбивств. Про це повідомив перший заступник Голови Національної поліції України В’ячеслав Аброськін.

На Сумщині зникли без вісті чоловік, 1983 р. н. та його знайома, 1981 р. н. Знайти живими їх не вдалося. У ході розшукових та слідчих дій знайшли тільки їх кістки в печі будинку рідного брата жінки. Через деякий час, він був затриманий при спробі виїхати за межі області.

Цей чоловік, 1983 р. н., раніше вже був засуджений за вбивство, після затримання розповів, що вбив сестру та її знайомого, які зайшли до нього гості, у ході конфлікту, після чого поклав у піч й спалив.

6 травня, вже в іншому районі цієї ж області, в одному із городів біля будинку були знайдені вбитими місцевий мешканець, 1955 р. н. та його сестра, 1953 р. н., яка приїхала в гості на свята.

У вбитих залишилася одна старенька 90-річна мати. На сьогодні продовжуються активні розшукові заходи з метою встановлення осіб, причетних до вбивства.

У Маріуполі місцевий мешканець повідомив, що у сусіда в городі знайшли закривавлений пакет. При огляді поліцейські встановили, що у пакеті знаходиться труп чоловічої статі без голови та кінцівок.

За гарячими слідами, поліцейські встановили та затримали чоловіка, 1985 р. н., який вбив й розчленував свого діда.

І вчора у Вінницькій області знову подвійне вбивство: злочинець з метою пограбування, використовуючи вогнепальну зброю, вбив на подвір’ї приватного будинку місцевого підприємця, 1972 р. н. та його співмешканку, 1976 р. н.

На теперішній час тривають активні оперативно-розшукові і слідчі заходи.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!