Поліція затримала двох зловмисників, які проникли у чужий будинок та переховувалися на горищі (ФОТО)

 

Завдяки пильному сусіду та оперативності поліції охорони, двом зловмисникам, котрі проникли у будинок з метою крадіжки, не вдалося реалізувати свій задум.

15 жовтня, о 01.50 год., на пульт централізованого спостереження Управління поліції охорони у Львівській області, надійшла інформація від мешканця міста Дрогобич про те, що у помешкання його сусіда проникли невідомі, повідомляє управління поліції охорони у Львівській області.

За вказаною адресою негайно скерували групу реагування. Обстежуючи будинок, поліцейські виявили зламане вікно, заблокували об’єкт та викликали працівників патрульної поліції.

З дозволу власників, правоохоронці обстежили будинок та виявили на горищі двох осіб, які намагалися викрасти матеріальні цінності з помешкання. Їх особи встановлені — ними виявились мешканці Дрогобича віком 26 та 36 років.

 

Зараз, затриманих перевіряють на причетність до вчинення інших злочинів, вирішується питання про обрання для них міри запобіжного заходу та питання правової кваліфікації злочину, згідно норм Кримінального кодексу України.

За крадіжку, поєднану з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище або що завдала значної шкоди потерпілому, законодавством передбачено покарання — позбавлення волі на термін від трьох до шести років.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!