ПОТРІБНА КРОВ: актор театру ім.Марії Заньковецької потрапив у моторошну ДТП (ФОТО)

Опубліковано 17 Липня 2018 о 22:00
Задля порятунку постраждалого у дорожньо-транспортній пригоді актора театру ім.Марії Заньковецької Олесь Федорченко, терміново необхідна донорська кров. Про це йдеться на сторінці МотоДопомоги у соціальній мережі facebook.

Як йдеться у повідомленні, ДТП трапилась 15.07.2018, на трасі Львів-Мукачево, поблизу села Тухолька. За попередньою інформацією, водій втратив керування транспортним засобом на плямі розлитого масла внаслідок чого та зіткнувся з зустрічним автобусом.

“В результаті зіткнення отримав важку політравму та травматичну ампутацію ноги. Нещодавно його перевели в 8 лікарню в м.Львові для проведення важкої операції. Для цього потрібно 9л крові, а станом на зараз є тільки 3л. Тому ми разом з рідними і близькими просимо Вас, якщо Ви не маєте протипоказань до здачі крові – зробіть це.”, йдеться у повідомленні.

Для здачі потрібно прийти в Львівський обласний центр служби крові на вул. Пекарська, 65 з 8.30 до 13.00 з паспортом! Вказати, що кров здається для Федорченко Олеся, 8 лікарня.

 

 
 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM