Правоохоронці за ніч затримали 4 осіб, які мали з собою речовину схожу на наркотичну (фото)

Двоє із затриманих- особи, яких правоохоронці взяли за понятих, проте їх поведінка була вкрай підозріла, що викликало сумніви і небезпідставно.

Сьогодні, близько 1 години ночі, на вулиці Винниченка патрульні виявили двох осіб 29-ти та 33-річні чоловіки, які поводили себе підозріло. Коли інспектори підійшли ближче, вони викинули згорток фольги, в середині якої була біла порошкоподібна речовина невідомого походження. На місце події викликали слідчо-оперативну групу. Про це інформує прес-служба патрульної поліції Львова.

Патрульні залучили двох осіб, які проходили поруч, як понятих. Вони поводили себе насторожено, а тому викликали в офіцерів підозру. З собою чоловіки мали рюкзаки з інструментами, а витягати з кишені речі відмовилися. Вже в Галицькому відділі поліції патрульні з‘ясували, що в кишені згорток з невідомою речовиною рослинного походження. 

Згодом на вулиці Кавалерідзе, під час патрулювання, екіпаж патрульної поліції виявив чоловіка, який намагався уникнути зустрічі з ними.
Під час поверхневої перевірки в особи виявили шприц з невідомою речовиною темного кольору, квитанції з ломбарду, краплі для очей.
Крім того, коли патрульні попросили розставити пальці на руках, особа різко кинула собі в рот таблетку та проковтнула. З його слів це був наркотичний препарат “Субітекс”. На місце події викликали слідчо-оперативну групу Сихівського району.

Фото патрульна поліція Львова.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!