Притягнуть до адмінвідповідальності: що відомо про заробітчанку з підозрою на Covid-19, яка втекла з лікарні

Опубліковано 26 Березня 2020 о 19:02

У вівторок, 24 березня, в Києві з лікарні втекла жінка, якій поставили підозру на інфікування коронавірусом.

Про це пише видання “Дзеркало медіа”.

Зазначається, 39-річна мешканка села Молодятин, Коломийського району, що на Прикарпатті, прилетіла в столицю літаком із Бельгії 23 березня.

На кордоні у неї виявили підвищену температуру і зробили експрестест на COVID-19. Він виявився позитивним.

Відтак каретою швидкої медичної допомоги жінку шпиталізували в Олександрівську лікарню, де швидкий тест показав негативний результат, після чого її перевели в клінічну лікарню № 4. Там 24 березня їй зробили два тести: о першій годині ночі (негативний результат) і о 11 годині ранку (позитивний результат). Було встановлено діагноз: підозра на COVID.

Попри це, після обіду того ж дня жінка самовільно залишила лікарню і перестала відповідати на дзвінки.

Знайшли її вже в Івано-Франківській області. Там її затримали разом із чоловіком, який вийшов зустрічати дружину на дорогу, і доставили в обласну інфекційну лікарню.

26 березня, начальник коломийської поліції Остап Білейчук розповів, що жінку відпустили додому на самоізоляцію, тому що повторний тест знову показав негативний результат.

“У жінки взяли зобов’язання про те, щоб вона дотримувалась самоізоляції. Зараз готуємося до того, щоб притягнути її до адміністративної відповідальності. У її діях не було кримінального правопорушення”, — сказав на брифінгу в облдержадміністрації начальник обласної поліції Володимир Голубош.

Встановлюються також методи пересування жінки з Києва.

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM