Рідкісні та зниклі види земної фауни: у Львові для відвідувачів відкриють один з найстаріших університетських музеїв Європи

Окрім огляду експозиції, науковці запропонують гостям цікаві лекції. 10 листопада у Львові розпочнуться заходи, приурочені до Всесвітнього дня науки в ім’я миру та розвитку. З цієї нагоди, як пише видання “Твоє місто”, для відвідувачів відкриють зоологічний музей біологічного факультету Львівського університету імені Івана Франка. 

Зоологічний музей ЛНУ — один з найстаріших університетських музеїв Європи. Тут зібрана велика колекція, що розказує, серед іншого, про рідкісні та зниклі види.

Окрім огляду експозиції, працівники музею пропонують відвідати лекцію «Найдивовижніші комахи світу» і лекцію з демонстрацією «Цікаві “не цікаві” нематоди».

У цей день заходи організовують, також, Лабораторія обміну речовин імені Гжицького, Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького та Інститут біології тварин НААН. Під час лекцій та демонстрацій можна буде поспілкуватися з українськими дослідниками та отримати від них ґрунтовні відповіді на свої запитання. Детальніше про заходи можна дізнатись на сторінці «Дні науки» у “Facebook”.

Мета «Днів науки» — демонструвати досягнення науки у світі загалом, і в Україні зокрема, пропагувати науковий світогляд, поглиблювати зв’язки між науковою спільнотою та громадськістю. Програма «Днів науки» розрахована на найширшу аудиторію. Всі заходи є безкоштовними. «Дні науки» — проект, започаткований молодими вченими НАН України.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!