Росія перестала видавати дозволи на прибуття рейсів, які летять в обхід Білорусі

 

Сьогодні Росія не дала дозвіл літаку австрійської авіакомпанії “Austrian Airlines” на прибуття рейсу з Відня до Москви, яка оминула повітряний простір Білорусі, повідомили в компанії “Austrian Airlines”.

Про це повідомив на своїй сторінці у “Facebook” журналіст Ростислав Демчук.

«Також сьогодні польскі авіадиспетчери не дозволили літаку білоруської авіакомпанії Белавіа здійснити рейс Мінськ–Барселона. Літак покружляв на польсько-білоруському кордоні і повернувся у Мінськ. Пасажири проклинають і матюкають того Лукашенка і його режим», — зазначається у повідомленні.

Як повідомляє “24 Канал”, станом на 27 травня, Росія перестала видавати дозволи на прибуття літакам, які летять в обліт Білорусі. Вже постраждали авіакомпанії “Austrian Airlines” та “Air France”. Російська сторона відмовилася видати дозвіл австрійській авіакомпанії “Austrian Airlines” на прибуття її рейсу з Відня до Москви. Літак мав летіти по альтернативному маршруту, який пролягав в обхід території Білорусі.

Як повідомлялося, Україна припинила авіасполучення з Білоруссю з 00:00 год 26 травня. Таке рішення ухвалив Кабінет Міністрів на позачерговому засіданні.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!