Рятувальники транспортували двох туристів зі значним обмороженням з гори Піп Іван

Опубліковано 23 Лютого 2019 о 18:15

Туристи попередньо не зареєструвалися у жодному із пошуково-рятувальних відділень та знехтувала затереженнями про ускладнення погодних умов. Про це інформує ДСНС в Івано-Франківській області.

Сьогодні, о 12:50 год., для надання допомоги з транспортування туристів залучено військовослужбовців відділу прикордонної служби «Шибене» Чернівецького прикордонного загону Західного регіонального управління ДПС України.

О 13:30 год. рятувальна група (10 рятувальників та 3 волонтери) розпочали транспортування на спеціальних ношах з гори Піп Іван 2 туристів. З рештою туристів залишилися 3 рятувальники Явірницького пошуково-рятувального відділення та 1 волонтер.

О 15:45 год., з вершини гори Піп Іван до урочища Погрілець, гірські рятувальники транспортували та передали бригаді швидкої медичної допомоги першого потерпілого, 1984 р. н. Чоловіка направлено до Верховинської ЦРЛ.

О 16:19 год., з вершини гори Піп Іван до урочища Погрілець, гірські рятувальники транспортували та передали бригаді швидкої медичної допомоги другого потерпілого, 1987 р. н. Чоловіка направлено до Верховинської ЦРЛ.

Нагадаємо, 22 лютого, о 20:30 год., до 4-ї спеціалізованої пошуково-рятувальної групи пошуково-рятувального відділення села Явірник Спеціалізованої пошуково-рятувальної частини Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Управління ДСНС в області прийшли четверо туристів та повідомили, що їхній групі, котра рухалась у напрямку гори Піп Іван-Чорногірський, необхідна термінова допомога. 

На порятунок туристів негайно вирушили рятувальники Явірницького пошуково-рятувального відділення у складі трьох осіб. Прибувши до місця (приблизно на відстані понад 500 метрів від місця дислокації рятувального поста), рятувальники на ношах транспортували трьох потерпілих із значними обмороженнями до пункту дислокації рятувального поста. Двоє з потерпілих не подавали ознак життя.

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM