“Щось пішло не так”, — екс-директор “Львівавтодору” вимагає озвучити реальну причину затягування реалізації електронного квитка у Львові

Опубліковано 13 Серпня 2019 о 13:00

Екс-директор “Львіватодору” та депутат міської ради Олег Береза вимагає від чиновників міської ради Львова озвучити реальну причину затягування реалізації електронного квитка.

Про це він написав на своїй сторінці, у соціальній мережі “Facebook”. 

“ЄБРР втрачає інтерес до Львова? Якщо так, то чому? Відповідальні чиновники з департаменту «загралися» і зруйнували вибудовані роками ефективні ділові відносини із банкірами ЄБРР? Зміни у звіт консультанта пропоновані деякими чиновниками із департаменту виглядають дуже непевними для банку та можуть передбачати сумнівну схему впровадження? Не виключаю, що відповідь на ситуацію із «Електронним квитком» криється у цих питаннях. Звісно, не можна більше мовчки спостерігати за цим фарсом. Кредити, які ми отримуємо від міжнародних фінансових установ є для нас надзвичайно важливими, але коли кошти лежать та не використовуються, та стають для нас надто дорогими. Уся ця ганьба із публічними звинуваченнями партнерів негативно відображається на міжнародному діловому рейтингу нашого міста. Відкритість та прозорість, що унеможливлює корупційну складову а також ефективність роботи — це ті основні принципи, якими керуються міжнародні фінансові організації. Андрій Білий, запевняю Вас, банк — не та установа, що може бути зацікавлена у затягуванні процесу. Але є одне але, як то кажуть — на усіх етап реалізації проекту не має бути навіть натяку на можливий «інтерес» зацікавлених осіб”, — зазначив Береза у своєму дописі. 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM