Сілький голова, що отримав хабар у 9 тис грн, заплатить штраф – 20 400 грн

Зловмиснику призначено покарання у виді 20 400 гривень штрафу. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області.

Золочівською місцевою прокуратурою підтримано публічне обвинувачення у суді стосовно голови однієї із сільських рад на Львівщині, який у липні цього року одержав 9 тисяч гривень неправомірної вигоди за обіцяний вплив на депутатів сільської ради та прийняття ними на сесії рішень з приводу передачі певній особі в оренду, а згодом у власність, земельних ділянок площею загальною площею майже 20 га.

Відтак, районним судом ухвалено обвинувальний вирок стосовно вказаного посадовця органу місцевого самоврядування у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.3692 КК України (одержання неправомірної вигоди для себе за вплив на прийняття рішення особами, уповноваженими на виконання функцій держави). 

Зазначимо, що відповідно до п.3 ч.1 ст.79 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» повноваження сільського голови вважаються достроково припиненими у разі набрання законної сили обвинувальним вироком щодо нього.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!