Скалецька розбиратиметься з працівниками Винниківського госпіталю, які влаштували протест

Опубліковано 27 Лютого 2020 о 13:50

Міністерка охорони здоров’я України Зоряна Скалецька заявила, що МОЗ розбереться з медичними працівниками Винниківського госпіталю, які, 19–20 лютого, влаштували протест проти розміщення в медзакладі українців, евакуйованих із Китаю.

Про це Зоряна Скалецька розповіла в інтерв’ю “Українській правді”.

“Ми ще будемо розбиратися з діями медичних працівників, які ще з університету знають порядок таких навчань. Тому ці заяви лікарів, які лунали, вражають”, — сказала міністерка.

Очільниця МОЗ зазначила, що зрив виконання тих чи тих рішень зменшує ефективність у системі державного управління.

“Уявіть собі, що хтось проводить навчання щодо протипожежної безпеки, а, натомість, замість евакуюватися хтось каже: “А ми не вийдемо”. У країні має бути порядок. Якщо кожен буде дозволяти собі зривати виконання тих чи інших рішень, то про яку ефективність у системі державного управління можна говорити за умови невиконання вказівок”, — заявила Зоряна Скалецька.

Міністерка пообіцяла, що проведе розмову зі своїми заступниками та керівниками департаменту, аби розібратись у ситуації, що виникла у Винниках.

Нагадаємо, що Винниківський госпіталь люди заблокували шинами через чутки про можливе прибуття евакуйованих з Уханя (фото, відео).

Додамо також, Скалецька проведе два тижні на карантині, разом із евакуйованими українцями.

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM