Скандальний нардеп Кива накинувся на ветерана АТО в ресторані Києва (відео)

Народний депутат України від “Опозиційної платформи — За життя” Ілля Кива спровокував конфлікт в одному з ресторанів Києва з іншим відвідувачем. За деякими даними, чоловік є ветераном АТО.

Словесна перепалка переросла в бійку. Відео з камери спостереження, яка зафіксувала цей випадок, оприлюднив “Telegram”-канал “НОВИНА”.

Інцидент стався сьогодні, 22 січня, близько 12.00 год., у київському ресторані “Mоссо”. У закладі нардеп Кива нібито зустрічався з представниками кримінального світу Дніпра, зокрема з авторитетом Бельмондо.

З невідомих причин депутат підійшов до одного з відвідувачів закладу, яким виявився ветеран АТО Михайло Майнмана, і після короткого обміну репліками вдарив його головою. У відповідь Ілля Ківа отримав відчутний удар по обличчю, який змусив його позадкувати.

Розвитку конфлікту перешкодила охорона народного депутата — двоє молодих людей почали утримувати його опонента, тоді як нардеп повернувся за стіл і продовжив зустріч.

Зазначимо, це вже не вперше парламентар влаштовує бійку. Зокрема, Кива почубився з нардепом від «Слуги народу» Андрієм Мотовиловцем під час засідання Комітету Верховної Ради з питань аграрної та земельної політики.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!