Сумна статистика: за 2 тижні у водоймах втопилося 11 дітей

З початку літнього оздоровчого періоду поліція зафіксувала дев’ять трагічних випадків, коли у наслідок необережного поводження на воді загинуло 11 дітей. Про це сьогодні, 14 червня, повідомив Голова Національної поліції України, пише прес-служба ГУНП у Львівській області.

Сергій Князєв звернув увагу громадян на необхідності дотримання правил безпечної поведінки на воді, а також необхідності контролю за поведінкою дітей біля водоймищ. 

«11 дитячих життів за два тижні. Такі жахливі наслідки літнього відпочинку на воді. Цієї трагедії можна було б уникнути, якби дорослі були поруч», – наголосив очільник Нацполіції.

Як розповів начальник управління превенції Департаменту превентивної діяльності Національної поліції України Андрій Лабунь, сьогодні поліція тісно співпрацює з громадськими організаціями, державними установами та адміністраціями, де діти перебувають на літньому відпочинку. Основною метою такої взаємодії є  попередження фактів травмування дітей під час відпочинку, а також їх безпечного перебування поряд з відкритими водоймищами.

«Поводження дітей на воді залишається досить актуальним питанням. Ми маємо трагічні випадки, коли  безпосередньо діти є жертвами бездоглядності самих батьків», – зазначив Андрій Лабунь.

Поліція закликає батьків більше приділяти уваги безпеці дітей під час їхнього відпочинку та перебування біля води.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!