У Дрогобичі пограбували приміщення шахового клубу (фото)

У ніч на четвете березня, невідомі особи скоїли крадіжку у шахово-шашковому клубі “Софія”. Вкрали 900 гривень. Про це повідомили на сторінці шашко-шахового клубу “Софія” у “Facebook”, пише “Варто”.

“Цієї ночі у приміщення нашого клубу проникли злодії, виламали двері у приміщенні, замки сейфів, все розкидали. Вкрали 900 грн (внески); зараз підсумовуються всі завдані збитки. Проникнення відбулося, на думку директора нашого клубу Петра Химина, через вікно: злодії залізли по решітках на вікні підприємства, що на першому поверсі, і даліу вікно клубу, попередньо його виламали”.

Це вже п’яте за рахунком пограбування клубу. Попереднього разу виламали вхідні металеві двері, зламали двері металевого сейфу, вкрали 2000 грн.

“Дивно, що злодюжок так привабило саме наше приміщення на вул. Шолом-Алейхема, у Дрогобичі, адже ДШШК “Софія” є неприбутковою громадською організацією. Складається враження, що це спрямований від зацікавлених осіб саме на наш клуб посил, щоб ми звільнили це приміщення у центрі міста”,йдеться у повідомленні.

Станом на сьогодні, триває розслідування цього злочину.

Нагадаємо, що приміщення шашко-шахового клубу “Софія” знаходиться у центрі Дрогобича на вулиці Шолом-Алейхема і вже декілька років міська влада намагається переселити шахістів у інше місце і навмисно не продовжує з ними договір оренди, хоча клуб у цьому приміщенні знаходиться вже понад 30-ть років.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!