У львівському готелі виявлено незаконну торгівлю тютюновими виробами (фото)

Співробітниками податкової міліції Головного управління ДФС у Львівській області в рамках проведення заходів по операціях «Акциз-2019» та «Рубіж» було встановлено, що у готельному комплексі м. Львів в одному із приміщень здійснюється зберігання з метою подальшого збуту та збут тютюнових виробів без жодних дозвільних документів (ліцензії). Про це інформує ДФС у Львівській області.

Реалізація товару здійснювалась згідно з попереднім замовленням, в тому числі і через інтернет оголошення. Жодних фіскальних чеків, чи документів про походження тютюнових виробів не видавалось.

За результатами проведених заходів припинено вказану незаконну діяльність, вилучено та передано на матеріальне зберігання тютюнові вироби — кальянний тютюн різних торгових марок: “Sherbetli”, “Dalu”, “Димок”, “Танжир”, “Daim”, “Luna”, “Fumari”, “Verginiya”, “Just smoke”, “Argelini”, “Rave”, “Jibiar”, “Пелікан”, “Вулкан”, “Duft”, “Darkside”, “Mazaya”, “Cultt”, “Fumari lite” орієнтовною вартістю 900 тисяч гривень.

Стосовно правопорушника складено протокол за ч. 1 ст. 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення, який скеровано до суду.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!