У Львові чадним газом отруїлось троє людей: двоє з них — діти

Сьогодні, 10 травня, близько 12.36 год., у квартирі на вул. Грінченка, 10 (Шевченківський район), отруїлися, ймовірно чадним газом, троє осіб (мешканців квартири), з них двоє — діти. Про це повідомляє Міське управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення.

Зокрема, отруїлись: дівчина, 2010 року народження (доправлена в міську дитячу клінічну лікарню); хлопчик, 2017 року народження (доправлений в міську дитячу клінічну лікарню), а також доросла жінка, 1990 року народження, яка також доправлена в міську дитячу клінічну лікарню.

Попередньо відомо, що квартира обладнана ПГ-4 та газовою колонкою. Працівники ПАТ «Львівгаз» припинили подачу газу до квартири. Обставини події з’ясовують.

Зазначимо, що загалом, з початку року, у Львові трапилось уже 32 випадки отруєння чадним газом, внаслідок яких постраждало 66 людей (з них 18 дітей). Восьмеро з них загинули.

Фахівці наголошують, що основна вимога, щоб не сталося біди — це притік свіжого повітря у приміщення, де є прилади для опалення — через вікно, через двері, і через вентиляційний канал, який має бути постійно прочищений, і в якому має бути відповідна тяга, щоб відпрацьовані гази виходили в атмосферу. Якщо одне з таких правил недотримане, то у приміщенні починає утворюватися чадний газ і стається біда.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!