У Львові патрульні врятували чоловіка, вчасно виявивши ознаки інсульту

Опубліковано 9 Квітня 2018 о 13:13

Вчора 8 квітня, вдень піший екіпаж патрульної поліції помітив під час патрулювання вулицями Валова-Сербська невідомого чоловіка, інформує прес-служба патрульної поліції Львівської області.

На перший погляд здалося, що чоловік може перебувати в стані алкогольного сп’яніння. Однак інспектори підійшли ближче, та оглянули чоловіка. Відразу стало зрозуміло, що чоловік не п’яний, у нього виявили ознаки інсульту.

На місце події викликали швидку допомогу та повідомили родичів чоловіка.

Виявилося, що це охоронець одного із ресторанів на цій вулиці і він саме перебував на роботі. Патрульні сповістили адміністрацію закладу про інцидент. Чоловіка госпіталізували.

Медики підтвердили ознаки інсульту.

Нагадаємо, що курс домедичної допомоги є обов’язковим у навчанні патрульних і вони постійно працюють над вдосконаленням своїх навичок. Проте не лише патрульні можуть врятувати життя людини.

Звертаємось з проханням до всіх людей бути не байдужими одні до одних. На перший погляд звичайний п’яний може в той момент помирати від інсульту. Підійдіть, запитайте людину. Не складний тест допоможе виявити ознаки інсульту і вчасно надати необхідну допомогу людині.

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM