У Львові перекриють переходи з вул. Валової до пл. Соборної

Між вул. В. Винниченка і оборонним муром ансамблю Бернардинів облаштовують новий громадський простір. Новизна простору в тому, що відповідно до історичного контексту, в рів наповнять водою, яка рухатиметься по колу. З 17 лютого, у зв’язку з ремонтними роботами, буде повністю перекрито прохід через підземний та наземний переходи з вул. Валової до пл. Соборної. Про це інформує ЛМР.

«На цій ділянці проводяться роботи з капітального ремонту території між вул. Винниченка та оборонним муром ансамблю монастиря Бернардинів (церква св. Андрія). У зв’язку з ремонтними роботами буде встановлено огородження будівельного майданчика, і з 17 лютого прохід через підземний та наземний переходи з вул. Валової до пл. Соборної буде повністю перекрито.

Просимо вибачити за тимчасові незручності та користуватися надземними переходами”, — повідомили в управлінні охорони історичного середовища ЛМР.

Нагадаємо, у Львові планують провести капітальний ремонт території між вул. В. Винниченка і оборонним муром ансамблю Бернардинів та облаштувати тут новий громадський простір. Вартість робіт, згідно з договором, укладеним між управлінням охорони історичного середовища і підрядною організацією ПП «ТЕРМОБУД-КИЇВ», становитиме 10,5 млн грн. Роботи виконують за бюджетні кошти міста.

Проектом передбачено провести:
— влаштування нових підпірних стінок з лавками та сходів у підземний перехід і сходів у північно-східній частині площі з пандусами, влаштування покриття з тротуарної гранітної плитки та фонтану в існуючій залізобетонній чаші;
— насадження дерев, клумб;
— встановлення дерев’яних лав вздовж стін оборонного муру;
— влаштування містка через фонтан та влаштування зовнішнього освітлення”, — повідомили в управлінні охорони історичного середовища ЛМР.

Договір на виконання робіт укладено між управлінням охорони історичного середовища Львівської міської ради та Приватним підприємством «ТЕРМОБУД-КИЇВ». Сума договору — 10 499 900,00 грн.

Роботи заплановано виконати протягом 2019−2021 рр.

«Це важливий проект для міста. Облаштовуватимемо новий, якісний простір для мешканців. Простір буде новим за своїм наповненням і рішеннями, які у ньому втілили проектанти. Він беззаперечно стане улюбленим місцем для мешканців і гостей Львова.

Роботи виконуватимуться за бюджетні кошти”, — розповідав Андрій Москаленко, заступник міського голови Львова з питань розвитку.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!