У Львові почастішали навмисні підпали смітників (фото)

Останнім часом у Львові почастішали випадки підпалу контейнерів для твердих побутових відходів. У результаті підпалів знищується комунальне майно ( кожен контейнер коштує понад 7 тис грн.), створюється безлад на контейнерних майданчиках, такі дії призводять до загрози загоряння споруд та автомобілів, що розташовані неподалік. Про це сьогодні, 6 грудня, повідомили на сторінці підприємства “Львівспецкомунтранс”.

На підприємстві бідкаються, що лише за останній рік через недобросовісних мешканців було знищено 11 контейнерів: дев’ять пластикових, один металевий й один контейнер типу «дзвіночок».

Останній випадок стався на вулиці Зубрицького. Під час пожежі ніхто не постраждав, вогонь пошкодив лише сам контейнер. Причини пожежі встановлюються, за словами водія джерелом загоряння стали колби з хімікатами.

Інформацію про підпал з супровідними заявами передано до Національної поліції України.

“Ще раз наголошуємо на тому, що нехтування елементарними правилами сортування й утилізації може призвести до неприємних наслідків як для самої людини, так і для навколишнього середовища!” — кажуть у ЛКП “Лівівспецкомунтранс”.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!