У Львові представили відновлений футбольний клуб «Карпати»

На стадіоні «Україна» у Львові відбулося урочисте представлення відновлених львівських «Карпат», які скоро дебютують у Другій лізі України і ставлять собі за мету за два сезони повернутися в еліту українського футболу. Про це інфомрує Львівська асоціація футболу.

Всі гравці, тренерський штаб та персонал зелено-білого футбольного клубу міста Лева у формі з традиційним «карпатівським» гербом вийшли на трибуни до своїх шанувальників, котрі зустріли їх гучними оплесками і скандуваннями назви улюбленої команди.

Наразі в оновлених львівських «Карпатах» разом із футболістами, тренерами і персоналом – 35 людей.

Головний тренер «зелено-білих левів» Андрій Тлумак подякував уболівальникам за віддану підтримку, а їхній капітан Денис Кожанов пообіцяв потішити переможною грою й новими досягненнями.

Підопічні Андрія Тлумака зіграли на «Україні» товариський матч з одним із найстаріших футбольних клубів нашої країни – стрийською «Скалою 1911», що виступає у Прем’єр-лізі Львівщини і цьогоріч відзначає 110-ту річницю свого заснування.

Уже на 3-ій хвилині поєдинку “Карпати” вийшли вперед: Володимир Заставний завдав влучного удару з лінії воротарської площі – 1:0. На 34-ій хвилині Євген Буднік реалізував вихід один на один із воротарем – 2:0.

У дебюті другої половини зустрічі Максим Гуменюк на дальній стійці замкнув передачу Дениса Кожанова з правого флангу – 3:0. Та все ж стрияни зуміли уникнути розгромного рахунку: Олег Підлісецький вивів свого тезка Коблянського на рандеву з голкіпером – у підсумку 3:1.

За дотриманням правил гри на футбольному полі пильно стежив арбітр Степан Лапко зі своїми асистентами Юрієм Ковальчуком та Іваном Родіним.

«Карпати» Львів (стартовий склад): Сілецький Іван, Сімінін Сергій, Лобай Іван, Притиковський Денис, Повалій Ілля, Заставний Володимир, Чачуа Амбросій, Ткачук Андрій, Кожанов Денис, Богач Ігор, Буднік Євген

На заміну виходили: Сасс Назар-Стефан, Маткобожик Олександр, Гуменюк Максим, Приймак Владислав, Галенков Денис, Єрмаченко Олександр, Дударенко Олександр, Тітунін Анатолій, Чіпак Микита.

«Скала 1911» Стрий (стартовий склад): Завгородній Денис, Каваців Ярема, Антонів Юрій, Білінський Валентин, Герман Святослав, Петрик Андрій, Пульків Остап, Мавров Назар, Микитка Ілля, Квецко Артем, Цюпка Назар

На заміну виходили: Дутка Роман, Павлучкович Віталій, Михайленко Сергій, Підлісецький Олег, Коблянський Олег, Снурчанський Руслан, Янко Матвій.

31-го липня хлопці Андрія Тлумака розпочнуть свій шлях у Другій лізі України домашнім поєдинком проти київського «Рубікона».

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!