У Львові відбудеться Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв “Art Music Dance”

Сьогодні, 10 січня, об 11:00 год., у приміщенні Львівського професійного коледжу готельно-туристичного та ресторанного сервісу, що на вул. Пулюя, 36, відбудеться Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв “Art Music Dance”!

Про це повідомляють у громадській організації «ЦЕНТР «СВІТ ОЧИМА ДІТЕЙ», пише керівник ГО “Варта1” Ігор Зінкевич, у “Facebook”.

На одній сцені свої творчі можливості продемонструють талановиті, амбітні колективи та сольні виконавці з різних куточків України, вихованці музичних шкіл, палаців культури, а також дитячих будинків та інтернатів. Діти з особливими потребами будуть в рівних умовах боротися за можливість показати свій талант і отримати нагород. А фестиваль обіцяє подарувати прекрасний настрій і позитивні емоції.

Зазначається, що Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв “Art Music Dance” відкриває шлях на велику сцену дітям з особливими потребами.

Усіх охочих запрошують відвідати фестиваль.

Для детальної інформації та отримання положення конкурсу-фестивалю “Art Music Dance” звертайтесь за тел.: 096 570 12 05.

Керівник ВП ГО “Центр” Світ очима дітей ” — Мар’яна Громиш.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!