У Львові відремонтували вулицю більш ніж за 3 мільйона гривень

У Залізничному районі міста Львова завершили капітальний ремонт вул. Озерної за проектом ЛКП «Інститут просторового розвитку». У межах виконання робіт замінили дорожнє покриття, облаштували зелені зони, встановили гідрозатвори, збудували міні-кільце на перехресті житлових вулиць, облаштували три штучні звуження дороги. Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Загальна вартість виконання ремонтних робіт у межах проекту складає близько 3 млн 300 тис гривень.

В рамках проекту виконали капітальний ремонт вул. Озерної, а саме: заміну дорожнього покриття на бруківку; на в’їзді на вул. Озерну з вул. Повітряної влаштовано неперервний тротуар і пандус для машин.

На протилежному кінці збудовано візуальне міні-кільце на перехресті житлових вулиць. На вул. Озерній добре продумане водовідведення. Також тут облаштовано три штучні звуження дороги для заспокоєння руху: це виступи з бордюрів, які звужують проїзну частину, з метою зменшення швидкості. На здійснення капітального ремонту цієї вулиці з міського бюджету було виділено близько 3 млн 235 тис. гривень.  Про це повідомив начальник відділу комунального господарства Залізничної районної адміністрації Юрій Равлик.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!