У Львові засудили злодія з Дрогобича

Прокуратура Львівської області звернулась до апеляційного суду щодо незаконності рішення суду першої інстанції. Про це повідомляє пресслужба прокуратури Львівської області.

Інцидент трапився ще у січні 2018 року, у місті Дрогобич, що на Львівщині. 25-річний чоловік, перебуваючи у квартирі потерпілої, з корисливих мотивів, таємно поцупив її майно. Своїм злочином, чоловік завдав жінці матеріальної шкоди на тисячу гривень.

Дрогобицький міськрайонний суд покарав злодія за ч. 2 ст. 185 КК України (крадіжка — таємне викрадення чужого майна, вчинена повторно) та присудив винуватцю 2 роки позбавлення волі.

Проте, керуючись ст. 75 КК України (звільнення від відбування покарання з випробуванням) його безпідставно звільнили від реального відбування покарання з випробувальним терміном 2 роки.

І все б нічого, якби фігурант вчинив злочин вперше, зрозумів помилки і став на шлях виправлення.

Але підозрюваний був вже й раніше судимий, до того ж, не один раз. Прокурорів обурило рішення суду першої інстанції і вони подали на апеляцію.

Перевіряючи законність вироку місцевого суду, апеляційний суд врахував неодноразове притягнення злодія до кримінальної відповідальності, наявність незнятих та непогашених судимостей за раніше скоєні ним умисні злочини (рецидив злочинів), у тому числі аналогічні корисливі злочини, а відтак ухвалив новий вирок та обравли обвинуваченому покарання у виді 2 років позбавлення волі.

Завдяки принциповій позиції прокуратури області, незаконне рішення Дрогобицького міськрайонного суду скасовано, а апеляційний суд ухвалив новий вирок і крадій реально відбуватиме покарання у вигляді позбавлення волі.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!