У Львові змушені призупинити планову госпіталізацію пацієнтів, у зв’язку з повідомленнями про замінування (ФОТО)

Сьогодні, 15 травня, надійшло повідомлення про змінування про замінування 21 об’єкту — будинків, медичних закладів та міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького. Про це сьогодні повідомлялаВарта1″. 

Внаслідок перевірки повідомлень про замінування, у медичних закладах були змушені призупинити планову госпіталізацію пацієнтів, а також скасувати низку планових операцій. Про це повідомила директор департаменту охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації Ірина Микичак, на своїй сторінці у мережі “Facebook”.

“Є щось святе у тих нелюдів, які погрожують замінуванням десяткам лікарень? Схаменіться. Ніхто не може наражати на небезпеку життя сотень людей, особливо хворих, безпомічних. Ми змушені призупинити планову госпіталізацію пацієнтів, планові операції у кількох лікарнях міста. Працюють усі служби оперативного реагування. Медична допомога надається усім, хто потребує”, — зазначила Ірина Микичак. 

Правоохоронці та вибухотехніки здійснюють перевірки за всіма вказаними адресами. Працюють експерти-вибухотехніки, кінологи, слідчо-оперативні групи та фахівці інших служб. Поліцейські обстежуватимуть будівлі та прилеглі території.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!