У Львові звільнили чиновника з посади за прогули на роботі

Директора департаменту ЛОДА Назарія Романчука звільнили з посади. Він не ходив на роботу, але встиг злітати на відпочинок у Домініканську Республіку. Про це повідомляє “Захід.нет”.

Чиновник більше ніж місяць не приходив на роботу і не пояснював свою відсутність. Сам Назарій Романчук стверджує, що з 16 січня він перебуває на лікарняному, хоча з того часу він два тижні встиг провести на пляжах Домінікани.

На початку березня 38-річного Назарія Романчука звільнили з посади директора департаменту житлово-комунального господарства ЛОДА. Заступник голови ЛОДА Юрій Бучко офіційно підтвердив цю інформацію. За його словами, посадовець не брав відпустки й не оформив лікарняне, тому в ЛОДА створили спеціальну комісію, яка вивчила цю ситуацію і прийняла рішення звільнити Романчука з 1 березня.

«Я вже понад місяць перебуваю на лікарняному з ускладненнями після ковіду. Зараз коментувати нічого не можу, бо знаходжусь в стаціонарі», — прокоментував Назарій Романчук.

За словами Юрія Бучка, у відділ кадрів ЛОДА немає лікарняних листків Романчука. У такому разі можна вважати, що Назарій Романчук полетів за кордон у робочий час.

Назарій Романчук пропрацював у ЛОДА більш як 15 років.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!