У міській раді анонсували, що від завтра по вулиці Хуторівка поїде тролейбус

Сьогодні вночі тестуватимуть тролейбусну мережу на вул. Хуторівка, а від завтра по цій вулиці розпочне курсувати тролейбус № 23. Про це повідомляє пресслужба Львівської міської ради.

“Сьогодні вночі будемо тестувати мережу на вул. Хуторівка. А завтра з 06:20 год. по вул. Хуторівка поїдуть тролейбуси з вул. Ряшівської. Наразі, це буде маршрут № 23, який не буде заїжджати на Автовокзал. Працюватиме 8 машин, інтервал руху — 7 хв. Якщо їх буде замало, то у листопаді збільшимо кількість тролейбусів на маршрутів”, — повідомила заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Ірина Маруняк.

Нагадаємо, учора “Варта-1” повідомляла, як на вул. Хуторівка облаштовують смуги для громадського транспорту.

Додамо, капітальний ремонт вул. Хуторівка проводила підрядна організація ТзОВ “Онур”, на замовлення ЛКП “Львівавтодор”. Договірна ціна ремонту вулиці — 125 млн грн.

Під час капітального ремонту на вул. Хуторівка було проведено заміну всіх комунікаційних мереж, облаштування дощової каналізації, влаштування контактної мережі тролейбусу, велосмуги, світлофорних об’єктів, зупинки громадського транспорту, заміну опор вуличного освітлення і влаштування благоустрою.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!