У минулому році за сприяння Центру зайнятості понад 10 тис безробітних освоїли новий фах

У 2017 році за скеруванням Львівського обласного центру зайнятості освоїли новий та актуальний на ринку праці фах, підвищили рівень кваліфікації та перенавчились – 10,2 тисячі безробітних. З них 94 % після проходження навчання – працевлаштували. Про це інформує прес-служба ЛОДА.

Навчатимуть безробітних і цьогоріч. Як розповіла в. о. директора Львівського обласного центру зайнятості Оксана Іванчук професійне навчання проведуть за 27 професіями як на базі освітніх установ Львівщини, так і у центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

У третій декаді січня теоретичні знання та практичні навички розпочнуть опановувати ті, хто прагне здобути фах продавця продовольчих товарів, охоронника, тракториста-машиніста сільськогосподарського виробництва (кат. А), монтажника санітарно-технічних систем і устаткування, слюсаря з ремонту колісних транспортних засобів, електрогазозварника.

Окрім того, розпочинаються курси підвищення кваліфікації за напрямами: «Комп’ютерна та інженерна графіка в середовищі AutoCAD-2012», «Технології комп’ютерної обробки інформації», «Організація бухгалтерського обліку та кадрового документообігу на підприємствах малого бізнесу». А охочі поповнити лави початкуючих бізнесменів можуть опанувати освітню програму «Досягнення успіху у підприємницькій діяльності через розвиток самомотивації».

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!