У Ратуші відвідувачів зустрічатимуть у спеціально обладнаних кабінетах з відеонаглядом (фото)

Відтепер зустрічі з мешканцями в мерії відбуватимуться у спеціально обладнаних кабінетах з аудіо та відеоспостереженням. Про це повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

Відповідне рішення «Про організацію проведення зустрічей з відвідувачами керівників виконавчих органів Львівської міської ради та їх структурних підрозділів» виконавчий комітет прийняв 5 червня.

Такі кабінети передбачили на кожному поверсі міської ради, і їх поки що є сім.

Це кабінети: № 108, 116, 202, 228-А, 230, 330, 512. Кабінети працюватимуть виключно в робочий час. Як пояснила  Валентина Бартошик, директорка департаменту адміністративних послуг ЛМР, це рішення впорядковує спілкування посадовців з громадянами — зустріч буде відкрита і прозора.

«Якщо необхідно провести зустріч, то потрібно потурбуватися про те, щоб ця кімната була вільна. Якщо є потреба звернутися на прийом до посадовця, то в нас є порядок: люди приходять у ЦНАП, записуються й озвучують свої питання, і більшість цих питань навіть вирішуються до прийому з посадовцями. Тобто є такі питання, які навіть не потребують прийому. Відтак, за результатами консультацій приймається рішення, чи є необхідність йти до посадовця. Якщо є потреба, то відбувається запис на прийом, і людина очікує своєї черги.

Є такі речі, коли саме працівники ініціюють зустрічі і запрошують юридичних або фізичних на прийом. Тоді це відбувається за ініціативою працівника міської ради, який і організовує ці прийоми, приміщення, запрошення, дату, щоб це було зручно і працівникам, і відвідувачам”, — уточнила Валентина Бортошик.

Запис зустрічей можна буде переглянути чи отримати — він зберігатиметься в мерії.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!