У родині київського ліцеїста, який захворів на дифтерію, троє дітей не щеплені

У столиці, у родині учня ліцею № 303, який захворів на дифтерію, ще троє дітей не мають щеплення. Про це повідомляє “УНН”, з посиланням на ДУ “Київський міський лабораторний центр МОЗ України”.

“Фахівці ДУ „Київський МЛЦ МОЗ України“ бактеріологічно обстежели 4 особи з домашнього вогнища, у тому числі 3 дітей. Встановлено, що діти не мають щеплень проти дифтерії”, — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що повідомлення про симптоми дифтерії у хлопця надійшло 23 жовтня.

“За інформацією адміністрації закладу освіти, було прийнято рішення про введення карантинних заходів у класі, де навчається дитина, у тому числі забезпечено заходи прибирання кабінету з дезінфікуючими засобами та оглядом дітей медичною сестрою”, — йдеться у повідомленні.

Наступного дня, 24 жовтня, міська санітарна служба підтвердила, що в учня дифтерія, після чого було “забезпечено спеціальну обробку приміщень ліцею”.

“Усім батькам уже завтра запропоновано здійснення огляду лор-лікарем дітей учнів початкової школи № 303 у медичному кабінеті ліцею”, — додали у департаменті.

Центр громадського здоров’я, у “Facebook” повідомив, що захворів 9-річний хлопчик, який не мав щеплення, через відмову батьків.

“Хворий мав контакт із 45 людьми, з них 36 дітей, огляд яких заплановано на 25 жовтня”, — йдеться у повідомленні.

У центрі також нагадали, що в усіх регіонах країни є достатня кількість вакцин.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!