У Тернополі суд засудив батька 13-річної водійки, яка скоїла ДТП

850 грн штрафу дав Тернопільський міськрайонний суд батькові 13-річної водійки, яка без його дозволу взяла ключі від “Subaru” та скоїла аварію. Про це пише “20 хивлин Тернопіль”.

Відповідну постанову суд виніс ще 22 березня. Оприлюднили її в Єдиному державному реєстрі судових рішень 28 березня. 

Нагадаємо, 9 березня 2019 року, у Тернополі, трапилась безпрецедентна аварія — близько 17.30 год., на вул. Бережанській, зіткнулись “Subaru” та “Volkswagen Passat”. За кермом першого була 13-річна мешканка села Почапинці.

Як повідомили згодом правоохоронці, справу не вносили в єдиний реєстр досудових розслідувань, учасники ДТП домовилися про відшкодування матеріальних збитків. А на батьків дитини склали адмінпротокол за ч. 1 ст. 184 КУпАП “Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей”. Як йдеться в КУпАП, таке порушення тягне за собою попередження, або штраф від 850 до 1700 грн.

Як випливає із матеріалів справи,  фігурант адмінпровадження — мешканець села Почапинці, Тернопільського району, непрацюючий Дмитро Михайлович С. У ході розгляду справи про притягнення його до адміністративної відповідальності, власну вину у вчиненому правопорушенні визнав повністю та розкаявся у вчиненому.

Також, як йдеться у постанові, його вина повністю доведена матеріалами справи. Як результат  — суд визнав батька винуватим у вчиненні адмінправопорушення за ч. 1 ст. 184 КУпАП та призначив 850 грн штрафу. Законної сили рішення набрало 2 квітня. 

загрузка...

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM