У церкві святого Юра виставлять до почитання копію ікони усміхненої Богородиці (фото)

З нагоди початку Різдвяного посту, у суботу, 28 листопада 2020 року Божого, о 17-ій год., в Архикатедральному Соборі Святого Юрія під час Всенічного Бдіння Високопреосвященний ІГОР, Митрополит Львівський, запалить Вифлеємську лампаду, яка протягом усього Різдвяного Посту буде виставлена в Соборі разом з Вифлеємською іконою Божої Матері.

Про це йдеться на “Facebook”-сторінці храму.

У неділю, 29 листопада 2020 р. Б., по завершенню Божественної Літургії об 11-ій год., в Архикатедральному Соборі св. Юрія Побідоносця буде виставлено для почитання копію Вифлеємської ікони Пресвятої Богородиці.

Вифлеємська Чудотворна ікона — це єдина із прославлених ікон Божої Матері, на якій Пресвята Діва усміхається, тоді як традиційно в іконографії Богородиця зображується серйозною, скорботною або замилуваною. Постійне місце перебування Вифлеємської Чудотворної ікони Божої Матері — базиліка Різдва Христового у Вифлеємі, поблизу спуску в Печеру Різдва, де народився Христос.

До Пресвятої Богородиці на честь її ікони Вифлеємської моляться про дарування дітей, про їхнє благополуччя, про сімейне щастя. При будь-яких життєвих обставинах вірні звертаються в молитвах до Пречистої Богородиці і просять про її допомогу.

Протягом Різдвяного посту в Архикатедральному соборі св. Юрія щодня служитиметься Молебень до Пресвятої Богородиці перед іконою Вифлеємської Матері Божої:

  • з понеділка по п’ятницю ― після Божественних Літургій о 10-ій;
  • у суботу ― після Божественної Літургії о 10-ій год.;
  • у неділю ― після Божественної Літургії об 11-ій год.

«Ласкаво запрошуємо всіх вас єднатися з нами у спільній молитві у храмі та онлайн. Розпочнімо Різдвяний піст — цей особливий період приготування до Народження Господа нашого Ісуса Христа — зі світлом Вифлеємського вогню, щоб воно доторкнулось і зігріло кожного з нас, а головне — принесло у наш дім довгожданий мир. Прибігаймо до Нашої Небесної Неньки у всіх наших бідах і труднощах, і пам’ятаймо, що саме за посередництвом Пресвятої Богородиці ми зможемо випросити собі благодаті у Господа, бо, як молимося у молитві: «Ще не чувано ніколи, щоб Вона не помогла», — закликають у храмі.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!